Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Bolzano | Pravidla programu BB Bonus pro ČR
 • CZ
 • SK

Pravidla programu BB Bonus pro ČR

 1. Společnost Bohdan Bolzano s.r.o. (dále jen Bohdan Bolzano) se zavazuje, že zákazník obdrží po získání příslušného počtu bodů a na základě zaslané žádosti dárek podle svého výběru z aktuálního katalogu BB BONUS.
 2. Bohdan Bolzano se zavazuje, že zákazník obdrží dárek nejpozději do 30 dnů od podepsání a zaslání žádosti. Dárek může zákazník obdržet jen pokud nemá k Bohdan Bolzano závazky po splatnosti.
 3. Tato akce je určena pouze pro zákazníky Bohdan Bolzano.
 4. Do této akce mohou být zařazeni zakázníci Bohdan Bolzano, kteří za aktuální nebo předchozí rok dosáhli objemu objednávek minimálně 200 000 Kč bez DPH. Rozhodující jsou fakturované částky včetně dobropisů a vrubopisů v rámci jednoho IČ.
 5. Body se získávají za odběr zboží a služeb od Bohdan Bolzano přepočtem z fakturované částky v poměru 1.000,- Kč bez DPH = 1 bod. Zaokrouhluje se dolů, tzn. 3 999 Kč = 3 body. V rámci programu BB BONUS lze získat maximálně 2000 bodů za rok.
 6. Zákazník je pravidelně jedenkrát za 3 měsíce informován o počtu bodů formou čtvrtletního výpisu z BB BONUS konta. Zákazníci si dárky za své body mohou objednat po přihlášení se do e-shopu, kde také mohou zjistit stav svého BB Bonus konta, objednávku lze uskutečnit také zasláním žádosti na e-mail: bonus@bolzano.cz nebo odesláním objednávkového kuponu, který je součástí čtvrtletního výpisu z BB bonus konta poštou na adresu společnosti Bohdan Bolzano.
 7. Věrnostní program BB BONUS začíná 1.1. a trvá do 31.12. aktuálního roku. Zákazníci o své dárky musí požádat nejpozději do 31.3. následujícího roku.
 8. Bohdan Bolzano si vyhrazuje právo v případě vyčerpání zásob nebo v případě jiných nepředvídatelných okolností nahradit vybrané dárky obdobnými dárky ve stejné bodové a cenové hodnotě.
 9. Dárky jsou zásadně voleny tak, aby je zákazníci mohli využít pro firemní i osobní účely, v závislosti na vnitrofiremních pravidlech. Aktuální přehled dárků najdete zde.

 

 V Kladně 3.1.2014


Martin Přibil
ředitel společnosti v.r.